Ukrainian World Congress
Contact us
Add to bookmark
English  /   Українська
UWC Members: Argentina Armenia Australia Belgium Bosnia and Herzehovina Brazil Canada Croatia Czech Republic Denmark Estonia France Georgia Germany Greece Hungary Italy Kazakhstan Latvia Lithuania Moldova Norway Paraguay Poland Portugal Romania Russian Federation Serbia Slovak Republic Spain Svitzerland United Kingdom United States of America Uzbekistan European Congress of Ukrainians
 
Search

Information on the UWC UWC History UWC Leadership UWC Councils and Committees UWC Members UWC Congresses and Annual Meetings Ukrainians around the World Photo Gallery Audio and Video UWC Awards Contact Us

E. Czolij's bio (Ukrainian)


Евген Чолій є членом Палати адвокатів Квебеку з 1982 р. та старшим партнером однієї з найбільших адвокатських фірм Квебеку - Лавері, де Біллі, яка нараховує поверх 200 адвокатів. Його юридична практика включає корпоративні i комерційні судові процеси та справи неплатоспроможності і фінансової реструктуризації.

Як професійний юрист виступає перед Верховним Судом Канади та перед судами Квебеку різних рівнів.

У 2008 р. був обраний Президентом Світового Конґресу Українців на п’ятирічний термін та переобраний на другий термін у 2013 р.

Світовий Конґрес Українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. Світовий Конґрес Українців має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., Світовий Конґрес Українців був визнаний у 2003 р. як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй.

Від 2006 р. є Президентом Української Народної Каси Дежарден у Монтреалі та членом Ради директорів Української Кооперативної Ради Канади. Від 2009 р. є членом Ради представників Східного Монтреалю Федерації Кас Дежарден Квебеку, найбільшої кооперативної фінансової інституції в Канаді.

Входить до Ради директорів Конґресу Українців Канади від 1994 р. та Фундації Інституту імені Митрополита Андрея Шептицького від 2005 р.

Отримав ряд нагород, у тому числі й Діамантову ювілейну медаль королеви Єлизавети II, Золоту ювілейну медаль королеви Єлизавети ІІ, орден України “За заслуги” ІІІ ступеня, ювілейну медаль Президента України “25 років незалежності України”, медаль Національного олімпійського комітету України та Шевченківську медаль Конґресу Українців Канади.

Від 2012 р. є у довіднику “Найкращі юристи”, що є одним з найстарших і найбільш поважних видань у юридичній галузі, у своїх сферах практики.

У 2016 р. отримав звання доктора Honoris Causa Національного університету “Львівська політехніка”, Україна, за його внесок у просування інтересів України та її євроінтеграції.

Разом із дружиною Анною має трьох дітей, Меланію, Степана і Софію, тa двох онуків – Захара і Юлію.

 Ukrainian World Congress
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Tel: 416-323-3020 Fax: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Web Design Toronto by Intelex.
Copyright © 2017