Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Важливі справи


11.04.2014
Світовий Конґрес Українців закликає добровольців узяти участь у Міжнародній місії СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні

11 квітня 2014 р.
ПРЕСОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
Світовий Конґрес Українців закликає добровольців узяти участь у Міжнародній місії СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні

Світовий Конґрес Українців (СКУ) розгортає працю своєї Міжнародної місії зі спостереження за президентськими виборами в Україні 25 травня 2014 року.
 
СКУ закликає добровольців взяти участь у роботі Міжнародної місії СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні, метою якої є підтримка більш відкритого і прозорого виборчого процесу в Україні шляхом його моніторингу в Україні та в дипломатичних місіях у всьому світі.
 
Міжнародну місію СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні очолить суддя Богдан Футей з США. Головним спостерігачем місії буде третій заступник Президента СКУ Петро Штик.
 
У жовтні 2012 р. Міжнародна місія СКУ зі спостереження за парламентськими виборами в Україні була найбільшою міжнародною спостережною місією, яка без жодного урядового фінансування здійснювала моніторинг парламентських виборів за участю понад 250 довгострокових та короткострокових спостерігачів з 20 країн світу.
 
Пакет документів для участі добровольців у Міжнародній місії СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні подано на веб-сайті СКУ.
Роздрукувати цю сторінку


Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017