Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


24.08.2017
Заява СКУ до 26-ої річниці незалежності України

24 серпня є найбільшим національним святом, оскільки українці в усьому світі є духовно єдині у відзначенні відновлення Української держави, проголошеної 24 серпня 1991 р.

Цей день в історії України став найбільшим даром для українського народу, який завжди буде відзначатись як кульмінація зусиль багатьох поколінь українців за право вільно жити на своїй власній землі, розвиватись у своїй державі, говорити своєю рідною мовою та вільно сповідувати свою віру.

У 2017 р. українці можуть і далі пишатись своїми успіхами в імплементації національної програми реформ, встановленні міцних відносин з міжнародним співтовариством, стабілізації національної економіки, глобальному просуванні економічної життєздатності України та подальшій інтеграції України до євроатлантичної спільноти.

Протягом останнього часу ми стали свідками двох подій історичного значення, а саме - ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, яка набуде повної чинності з 1 вересня 2017 р., та запровадження безвізового режиму для громадян України до певних європейських держав.

Однак успіхи українського народу продовжують затьмарюватися невпинною агресією Російської Федерації, яка і далі кидає виклик територіальній цілісності України та в той же час - миру і стабільності в світі.

У День незалежності ми єднаємося в молитві, щоб вшанувати тих, хто пожертвував своїм життям за незалежність України, та згадуємо в своїх думках чоловіків і жінок, які продовжують стояти на передній лінії фронту, щоб захистити кордони України.

Нехай же український прапор вільно майорить у кожному куточку світу, символізуючи єдність, з якою безповоротно буде закріплено суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

“З нагоди 26-ої річниці незалежності України висловлюю вітання Ієрархам і духовенству Українських Церков, Президенту України, Прем’єр-міністру України, Голові Верховної Ради України, всім мужнім жінкам і чоловікам, які борються за незалежність України, складовим організаціям СКУ та українцям усього світу,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Роздрукувати цю сторінку


Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2017