Ukrainian World Congress
Контакти
Додати в закладки
English  /   Українська
Члени СКУ:
Аргентина Вірменія Австралія Бельгія Боснія і Герцеговина Бразилія Болгарія Канада Хорватія Чеська Республіка Данія Естонія Франція Грузія Німеччина Греція Угорщина Італія Казахстан Латвія Литва Молдова Норвегія Парагвай Польща Португалія Румунія Російська Федерація Сербія Словацька Республіка Іспанія Швейцарія Велика Британія Сполучені Штати Америки Узбекістан Європейський Конґрес Українців
 
Пошук

Новини


01.04.2011
СКУ привітав з інтронізацією Главу Української Греко-Католицької Церкви

30 березня 2011 р.
ПРЕСОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ ПРИВІТАВ З ІНТРОНІЗАЦІЄЮ ГЛАВУ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ
 

У зв'язку з інтронізацією 27 березня 2011 р. новообраного Глави Української Греко-Католицької Церкви, Блаженнішого Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Святослава (Шевчука), президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав наступне привітання:

Ваше Блаженство!
Від імені Світового Конґресу Українців сердечно вітаю Вас з обранням на високий і відповідальний пост Глави Української Греко-Католицької Церкви та з урочистим введенням на престол Верховного Архиєпископа Києво-Галицького!
Дією Всевишнього та волевиявленням найвищих ієрархів Ви, Ваше Блаженство, були обрані як найбільш достойний очолювати Українську Греко-Католицьку Церкву, що є рідною для мільйонів українців, які проживають у різних куточках світу. Ми віримо, що Ваша беззаперечна відданість християнським ідеалам, глибина духовних переконань, невтомна праця та мудрість у поєднанні з багатьма талантами стануть запорукою Вашого успішного служіння Українській Греко-Католицькій Церкві та українському народу. Ми маємо тверду надію, що Ви послідовно підтримуватимете візію Вашого попередника, Блаженнішого Патріарха Любомира, який закликав своїх вірних до морально обґрунтованого, відповідального і осмисленого духовного життя, а також продовжуватимете прихильне екуменічне ставлення до наших православних Сестер-Церков.
Поділяючи радість торжества інтронізації, висловлюю сподівання на подальшу плідну співпрацю Української Греко-Католицької Церкви на чолі з Вами зі Світовим Конґресом Українців, що є  міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі. 
Тож нехай Господь Бог дарує Вам на многії літа невичерпні життєві сили та наснагу для вірного служіння Українській Греко-Католицькій Церкві, Українському Народу та Україні.

Від СКУ в церемонії інтронізації, яка пройшла у храмі Святого Воскресіння в Києві, взяв участь генеральний секретар СКУ Стефан Романів.
 
 
Роздрукувати цю сторінку


Світовий Конґрес Українців
145 Evans Avenue, #207, Toronto, Ontario, Canada M8Z 5X8
Тел: 416-323-3020 Факс: 416-323-3250 E-mail: uwc@ukrainianworldcongress.org
Website Design In Toronto - Intelex
Всі права захищено © 2018