![СКУ вітає з Днем дипломатичної служби України СКУ вітає з Днем дипломатичної служби України](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2023/12/1604420205_mzs.jpg-e1703253367333.png)
Світовий Конґрес Українців вітає працівників дипломатичної служби України з професійним святом. Цього дня в 1917 році – 106 років тому – Урядом Української Народної Республіки було створено Генеральний секретаріат міжнародних справ.
Сьогодні українські дипломати є тими амбасадорами стійкості й невідступності в захисті інтересів України, які ламають стереотипи, змінюють правила, творять сучасну світову історію.
Ми щиро дякуємо всьому корпусу української дипломатичної служби на чолі з Міністерством закордонних справ України за вашу невтомну працю задля перемоги України в жорстокій геноцидній війні, розв’язаній російським агресором.
Ми високо цінуємо довголітню плідну взаємодію зі Світовим Конґресом Українців у просуванні українських інтересів на міжнародному рівні та ефективну співпрацю з українськими громадами у світі.
Для світового українства велика честь та шана працювати пліч-о-пліч з вами!
Фото: АрміяInform