![Тайра залишила автограф на першому 152-мм снаряді українського виробництва Тайра залишила автограф на першому 152-мм снаряді українського виробництва](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2022/11/taira-autographs-the-first-ukrainian-made-152-mm-projectile.png)
Юлія Паєвська – легендарна українська парамедикиня «Тайра» – зробила напис на першому серійному 152-мм снаряді, який зійшов з конвеєра в Україні. «Скоро буду. Тайра», — написала вона на новесенькому снаряді.
«У нас тут перемога: перший серійний боєприпас вітчизняного виробництва, з чим я всіх сердечно вітаю! Дякую, за честь скористатися послугами виробництва і доставки від Державного Концерну «Укроборонпром», – написала Тайра у Facebook.
Тиждень тому в «Укроборонпромі» повідомили, що налагодили виробництво 122-мм і 152-мм гаубичних боєприпасів і 120-мм мін, повідомляє УНІАН.