![Вітаємо з Щедрим Вівторком! Вітаємо з Щедрим Вівторком!](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2021/11/untitled-1024-x-768-px-facebook-post-twitter-post-1024-x-768-px-1.png)
Сьогодні #Щедрийвівторок2021! Особлива нагода для підтримки! Впродовж цих 24 годин, в усьому світі, люди збираються разом для відзначення щедрості та спільно діють .
В цей Щедрий Вівторок наша мета – фінансування програм СКУ, що працюють на підтримку української спадщини, розвивають молодих лідерів та зміцнюють наші спільноти в усьому світі! На тлі ескалації російської агресії сьогодні наша місія важливіша ніж будь коли… Ви з нами?Приєднуйтеся до хвилі добра разом з нами, адже де б ми не жили – #Пишаємосьщомиукраїнці!
Дякуємо всім, хто вже долучився з пожертвою!