UKRAINIAN WORLD CONGRESS

icon

Список храмів з трансляціями богослужінь. Оновлюється

#UWC news
March 29,2020 171
photo

В умовах глобального карантину ми більше не можемо відвідувати храми, але ніщо не заважає долучитися до недільної літургії онлайн. Будьмо відповідальні за своє здоров’я та здоров’я своїх ближніх. Пропонуємо посилання на трансляції богослужінь, до яких кожен може приєднатися з дому.

Щонедільні трансляції, починаючи з 29 березня, можна побачити на каналі UA: Перший, UA: Крим. Перегляд відкритий для Північної Америки та Європи.

Не лише в неділю, але й в інші святкові дні, літургії зі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря ПЦУ у Києві можна переглядати в соціальній мережі.
Трансляції з Патріаршого Собору Воскресіння Хрестового УГКЦ у Києві доступні на каналі Церкви. Долучитися до Меси у латинському обряді  також можна перейшовши на вебсайт.

Напередодні кожної неділі Релігійна Інформаційна Служба України оновлює список українських храмів, звідки ведуться онлайн-трансляції. Десятки каналів богослужінь в Північній Америці та Європі, Східних Католицьких та Православних Церков, зібрані на окремому вебресурсі Жива Літургія.

Також всіх вірян запрошує долучитися до спільної молитви Українська Католицька церква Пресвятого Серця (Sacred Heart Ukrainian Catholic Church Johnson City NY) і Український Католицький Собор Святого Йосафата (St. Josaphat Ukrainian Catholic Cathedral Parma, OH).

Donate Subscribe to our news