![Делегація СКУ прибула у Вільнюс працювати на саміті НАТО Делегація СКУ прибула у Вільнюс працювати на саміті НАТО](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2023/07/358488306_10167684675470576_2049926479850773184_n-e1688987241394.jpg)
Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Павло Ґрод та регіональний Віцепрезидент Віра Коник прибули з робочим візитом до Вільнюса, напередодні саміту держав-членів НАТО, 11-12 липня.
“У литовській столиці стільки українських прапорів, що я відчуваю себе ніби в Україні. Дякую народу та уряду Литви за рішучу підтримку України і символами і справами. Ми закликаємо всіх лідерів НАТО прийняти правильне рішення і цього тижня запропонувати Україні вступ до НАТО,” — поділився першими враженнями Ґрод.
У столиці Литви Президент СКУ провів традиційну зустріч з українською громадою про підтримку України у найважчі часи новітньої історії.
Разом Вірою Коник Павло Ґрод долучився до громадської акції за вступ України в НАТО. Він подякував активним українцям та друзям України за численні заходи на вулицях міста.
“Я переконаний, що росія впаде. Питання є коли і скільки втрат понесуть українці. Тому дуже важливо, щоби нагально, у вівторок та середу, країни НАТО надали членство Україні в НАТО. Україна має бути в НАТО!” — заявив під час масової акції лідер СКУ.
На дні саміту запланована низка важливих зустрічей проводу СКУ зі світовими політиками, дипломатами та громадськими діячами країн-членів НАТО.