![«Ми повертаємо своє!» Залужний привітав захисників України «Ми повертаємо своє!» Залужний привітав захисників України](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2022/10/zaluzhny.png)
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав українців з Днем захисників і захисниць України надихаючим відео:
«Зима 22-го – вже частина світової історії. Ми витримали потужний ворожий удар. Показали, що значить бути українцем, мати сміливість боротися за свою свободу.
У жорстоких боях, під сталевим дощем російських снарядів ми тримались за кожний клаптик своєї землі. Зупинили ворожу навалу і поховали міф про непереможність російської армії.
А тепер ми повертаємо своє. Ніхто і ніщо не зупинить нас.
Ми обрали шлях воїнів і йдемо вперед. Весь світ захоплено і з надією дивиться на нас.
Вітаю зі святом і дякую за службу!
Разом переможемо!
Слава Україні!