icon

Українська тенісистка Світоліна розгромила росіянку на турнірі

#StandWithUkraine
May 30,2023 272

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла на турнірі рівня WTA250. Змагання відбулися у французькому Страсбурзі. У фіналі спортсменка обіграла росіянку Анну Блінкову, яка виступає у нейтральному статусі, повідомляє Суспільне Спорт.

Світоліна здобула перевагу у двох сетах з рахунком 6:2 та 6:3. Українка та росіянка зустрічалися вперше в кар’єрі. На шляху до фіналу Світоліна здолала чотирьох суперниць – три матчі виграла, ще одна опонентка знялась з гри.

Це перший чемпіонський титул Світоліної після повернення на корт. Спортсменка не брала участі в змаганнях з жовтня минулого року через народження доньки. Загалом цей трофей став для неї 17 за рахунком на рівні WTA. Раніше тенісистка програвала у фіналах лише тричі.

Першість на турнірі підняла Світоліну на 191 місце у світовому рейтингу. Дотепер востаннє у межах топ-200 вона перебувала в жовтні минулого року.

WTA — це одна з найпрестижніших світових організацій жіночого тенісу. Тур WTA складається зі змагань рівнів 250, 500 і 1000 — категорії, що позначають кількість рейтингових балів, здобутих переможцем. Чим вище місце в класифікації, тим вище оцінюється професійність тенісисток.