СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ

icon

Україна здобула найперше золото на першому в історії Кубку світу з артистичного плавання

#StandWithUkraine
March 20,2023 224

Так твориться історія: українська спортсменка Марта Фєдіна стала першою людиною, яка виграла золоту медаль на етапі Кубку з артистичного плавання, який проходив у канадському Маркемі 16-18 березня 2023 року.

Виступивши під українську пісню «Чарівна скрипка» в перший день змагань, українська русалка стала найкращою в жіночому технічному соло.

Перша в історії Кубку світу золота медаль не стала останньою для України. В останній день турніру збірна України з акробатики здобула ще одну золоту медаль, і два срібла додали сестри-близнючки Марина та Владислава Алексіїви у технічній і вільній програмах жіночіх пар.

У медальному заліку Україна посіла третє місце після Іспанії (друга) та Японії (перша).

«Ми так вдячні побачити та відчути підтримку нашої країни. Ми благословенні та вдячні та щасливі бачити, наскільки сильною є наша країна», – поділилася почуттями Марина Алексіїва.