![Українські прапори на литовських вулицях доводять: ми вже союзники – Володимир Зеленський Українські прапори на литовських вулицях доводять: ми вже союзники – Володимир Зеленський](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2023/07/02080193c79c9642f358ef2ba31673c9_1689093675_extra_large.jpeg)
“Українські прапори на литовських вулицях доводять: ми вже союзники”, – Володимир Зеленський у Вільнюсі під час заходу в межах кампанії “Піднімаю прапор за Україну в НАТО”.
У Литовській Республіці Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь у заході, організованому в межах кампанії «Піднімаю прапор за Україну в НАТО».
На площі Лукішкєс у Вільнюсі Володимира та Олену Зеленських зустріли Президент Литви Гітанас Наусєда та перша леді Діана Наусєдєнє.
Глави двох держав отримали з рук волонтера, співзасновника волонтерського руху Blue and Yellow Йонаса Охмана прапор України, переданий українськими військовими з міста Бахмута на Донеччині, де тривають запеклі бої з російськими окупантами. Також цей стяг пронесли вулицями Вільнюса бігуни-марафонці.
Президент Литви у виступі зазначив, що під час свого нещодавнього візиту до Києва поділився з Володимиром Зеленським ідеєю підняття прапора з поля бою на площі Вільнюса, який доставлять бігуни, і висловив радість, що це вдалося організувати.
Повний текст: Офіс Президента України