![Зірка серіалу “Секс і місто” взяла участь в “Ukrainian Day in Moldova” Зірка серіалу “Секс і місто” взяла участь в “Ukrainian Day in Moldova”](https://www.ukrainianworldcongress.org/wp-content/uploads/2023/09/379261964_636884005254365_7628648931770397614_n-e1695213393755.jpg)
Крістін Девіс, зірка серіалу “Секс і місто”, яка обіймає посаду Посла доброї волі ООН, відвідала Молдову і взяла участь у відкритті фестивалю української культури “Ukrainian Day in Moldova”. Захід організував Національний Конгрес Українців Молдови, повідомив його голова Дмитро Лекарцев.
“Велика честь бути тут сьогодні разом із вами. Я обіймаю посаду Посла доброї волі ООН вже понад 10 років і стикалася з багатьма конфліктами, війнами та кризами. Але саме тут, у Молдові, мене неймовірно вразило та надихнуло те, як люди об’єдналися та підтримують одне одного”, – сказала Девіс.
Акторка також зустрілася з жінками-біженками з України. “Кожна їхня історія розчулила моє серце. Але в той самий час я вражена силою цих жінок та тим, як вони об’єднані, а також тим, як вони підтримують українську культуру тут, у Молдові”, – зазначила зірка.
Підтримка Україні та українським біженцям буде продовжуватися, скільки це буде необхідно, так само як і підтримка Молдови у її бажанні надавати допомогу українцям, наголосила Девіс.