icon

Рекорд сезону: Магучіх виграла фінал Діамантової ліги

#UkraineNews
September 18,2023 371

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту із рекордом сезону, повідомило Суспільне Спорт. Перемогу спортсменка здобула під час фіналу турніру в американському Юджині.

За першість українка змагалася з австралійською легкоатлеткою Ніколою Оліслагерс. Суперниці боролися за висоту 2.01, яку взяли з першого стрибку. Планку 2.03 метри Магучіх перестрибнула з другої спроби, чим встановила новий рекорд сезону у світі. Водночас Нікола повторила результат українки та оновила власний найкращий показник у кар’єрі.

Усі три стрибки австралійки та українки на висоті 2.05 метра виявилися невдалими. Однак завдяки попереднім стрибкам чемпіонкою стала Магучіх.

Діамантова ліга – найпрестижніший комерційний турнір з легкої атлетики. Учасниками останнього фіналу змагань стали найкращі спортсмени за підсумками попередніх 13 етапів. Зокрема, три українки: Ірина Геращенко, Ярослава Магучіх та Юлія Левченко.

У сезоні-2023 українські легкоатлети здобули загалом 16 нагород Діамантової ліги. Зокрема “золото” виборювали Магучіх та Геращенко у змаганнях зі стрибків у висоту. Нагадаємо, торік Ярослава Магучіх вже здобувала перемогу в Діамантовій лізі.