UKRAINIAN WORLD CONGRESS

icon

Список каналів з трансляціями Великодніх богослужінь. Оновлюється

#UWC news
April 17,2020 253
photo

В суботу, 18 квітня, о 23:00 за Києвом для перегляду в Північній Америці та Європі буде доступна жива трансляція “Світле Христове Воскресіння. Великдень. Богослужіння у Свято-Михайлівському кафедральному соборі” Православної Церкви України за посиланням UA: Культура”

Також о 00:00 за Києвом святу літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі можна буде переглядати на каналі “UA: Крим” та на Facebook cторінці Православної Церкви України.

В неділю, 19 квітня, о 7:30 долучитися до Великоднього Богослужіння Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ  у Києві можна на вебсайті каналу UA: Культура”.

Об 11:00 трансляція Недільної Святої Меси Римсько-Католицької Церкви в Україні запланована на “UA: Крим”.

Подивитися Великодні трансляції з храмів Києва, Львова, Рівного можна на сторінці Релігійно-інформаційної служби України.

Не засмучуйтеся, якщо пропустили живу трансляцію, записи богослужінь будуть зберігатися в соцмережах. Їх можна буде переглянути на YouTube каналі Православної Церкви України та каналі “ЖивеТБ” Української Греко-Католицької Церкви.

Раніше повідомлялося:

У неділю, 12 квітня, о 12:00 за Київським часом телеканали із доступом на Північну Америку та Європу «UA: Перший», « UA: Культура» (у повторі о 14:00 за Києвом) транслюватимуть Великодню Службу Божу та Апостольське благословення для Риму й усього світу (Urbi et Orbi) Святішого Отця Франциска. Трансляцію коментуватимуть українською мовою ведучий Кирило Караченцев та отець Сергій Панченко в супроводі сурдоперекладу.

З усіх куточків світу також можна буде переглянути прямий ефір Великоднього послання Папи Франциска та його благословення «Urbi et Orbi» на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або на сторінці «Живого ТБ» у Facebook, починаючи з 13:00 за Київським часом. Синхронний переклад у студії «Живого ТБ» буде здійснювати о. Віталій Храбатин, референт Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Долучитися до урочистого богослужіння в храмах Північної Америки та Європи, Східних Католицьких та Православних Церков, можна за переходом на вебресурс Жива Літургія.

Літургії зі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Православної Церкви України у Києві можна переглядати в соціальній мережі.

Долучитися до Меси у латинському обряді також можна перейшовши на вебсайт.

Напередодні кожної неділі Релігійна Інформаційна Служба України оновлює список українських храмів, звідки ведуться онлайн-трансляції.

Також всіх вірян запрошує долучитися до спільної молитви Українська Католицька церква Пресвятого Серця (Sacred Heart Ukrainian Catholic Church Johnson City NY) і Український Католицький Собор Святого Йосафата (St. Josaphat Ukrainian Catholic Cathedral Parma, OH).

Donate Subscribe to our news